Breaking News

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Gezginfest İzmir

Ağustos 16 @ 13:00 - Ağustos 18 @ 00:00

Gezgin Fest Izmir 16 – 18 Ağustos 2019 tarihlerinde İzmir Efes Selçuk Pamucak Sahilinde gerçekleşecek. Kurban Bayramı sonrasına denk gelen etkinlikte Boney M’den sonra Guillaume De Kadebostany ve Barcelona Gypsy Balkan Orchestra’nın da sahne alacakları belli oldu. Dünyaca ünlü isimler açıklanmaya devam ediyor.

Biletler
LOVE 5- GRUP – 105,00 ₺
Grup arkadaşlarıyla alacak katılımcılar için hazırlanmıştır. Satın alan kişinin cinsiyeti önemsizdir. Bilet kamp+ kombine+ atölye biletinin min. 5 kişilik satın alınabilen türüdür. Kapsadığı alan kamp+ kombine+ atölye ile aynıdır. Pamucak Sahili

Kombine – 130,00 ₺
Tek kişiliktir. Bu bilet kategorisi 3 günlük festivalin tüm konser ve etkinliklerine katılım hakkı sağlar. Pamucak Sahili

Kamp + Kombine+ Atölye – 160,00 ₺
Bu bilet kategorisi 3 günlük festivalin tüm kamp, konser ve etkinliklerine katılım hakkı sağlar. 10 Nisan’dan sonraki 1 kişilik fiyattır. Bilet sahibi kendi getirdiği çadırıyla kamp alanında kamp kurabilir.

Bu sene 5.si organize edilen festival 2018 yılını 3 ödül ile tamamlamıştı. Dünyaca ünlü sanatçıların geleceği 2019 etkinliği, tarzıyla farklılık yaratmayı amaçlamaktadır. Rasputin, Daddy Cool, Ma Baker, Felicidad ve Reivers of Babylon gibi dünyaca ünlü unutulmaz şarkılara sahip ” Boney M ” ile duyurusu yapılan festivalde 50’ye yakın sanatçı yer alacaktır.
 Önceki yıllarda; Mohsen Namjoo, Teoman, Athena, Duman, Selda Bağcan, Haluk Levent,Ezhel, Kardeş Türküler, İlkay Akkaya, Manga gibi sanatçılara ev sahipliği yapan festival ; Konserler, özel showlar, dans etkinlikleri, oyunlar, atölyeler, stand up gösterileri, film gösterimleri ve konser etkinlikleriyle alışılmışın dışında bir festival hayal etmektedir.
” citizens of the world ” sloganıyla bütün dünyadan katılımcılar beklenen festival; insanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, love wins hoşgörüsüne sarılan, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen Festival Topluluğu amaçlar.
Bilet Bilgilendirme 
1 alana 1 Bilet Nedir ? 
Bu bilet türü Kamp+ Kombine biletiyle aynı özelliklere sahiptir.2 kişi alacak misafirlerimiz normalde kampanyadan sonra 220 TL ücretlendirme ile alabilecekleri biletleri 110 TL ile satın almaktadır. 1 hafta sonra kampanyasız fiyatları gecerli olacaktır. Bilet alırken her isim tek bir bileti temsil etmektedir.
Love 5 Bilet Nedir ? 
Grup arkadaşlarınızla alacağınız biletleri temsil eder. Minimum 5 kişi ile alınmaktadır.Satın alan kişinin cinsiyeti önemsizdir. Bilet kamp+ kombine+ atölye biletinin min. 5 kişilik satın alınabilen türüdür. Kapsadığı alan alan kamp+ kombine+ atölye ile aynıdır. Kampanyadan sonra 600 TL ücretlendirilmesi olacaktır.

Detaylar

Başlangıç:
Ağustos 16 @ 13:00
Bitiş:
Ağustos 18 @ 00:00
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:

Mekan

Pamucak Sahil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.