Breaking News

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Barcelona Festa Major de Gracia Festivali

Ağustos 15 @ 08:00 - Ağustos 21 @ 17:00

Festivaller ülkesi olarak bilinen İspanya,  4 mevsim boyunca festival heyecanını yaşamak için birbirinden farklı, renkli ve eğlenceli  festivallere ev sahipliği yapmaktadır. Bunlardan biri olan ve her yıl Barselona şehrinde kutlanan Festa Major de Gracia bu yılda büyük coşkuyla beklenmektedir.

15-21 Ağustos 2019 tarihleri Barselona’nın ünlü sokak festivali Festa Major de Gracia ile Barselona sokakları en güzel renklere bezenmiş, bir haftalık fiesta ile canlanıyor. Gracia mahallesinde sokaklara en güzel dekoru yapmanın rekabeti vardır. Her sokak da farklı tema seçilmiş olup, her sokak yarışı ciddiye alır ve ona göre hazırlık yapar.

Barselona‘nın en renkli mahallelerinden birisi olan Gracia ağustos ayında tüm şehri kendine toplar. Her sokak yıl boyunca en iyisi olmak için farklı dekorasyonlarla süslenir bezenir. Sokaklar birbirinden ilginç dekoratif ürünler, çiçekler ve heykellerle süslenmiş olup, kendisine sizi hayran bırakacak güzelliktedir.  Bu muhteşem renkli görüntülerin yanında konserler, showlar ve daha bir sürü ilginç ayrıntı Gracia’da eğlenceye doyacağınız muhteşem bir festival sunmaktadır.

Her yıl yaklaşık olarak bir buçuk milyon ziyaretçiyi ağırlayan Festa Major de Gracia  muhteşem ışıklandırma ve dekoratif süslerle sadece gündüz değil akşamları da kesinlikle ziyaret edeceğiniz bir görsel şölen sunmaktadır. Sizlerde ağustos ayında Barselona’daysanız, bu muhteşem festivali görmek için mutlaka Gracia bölgesine uğrayın.

Barcelona Festa Major de Gracia Festivali, gracia sokaklarında gerçekleşen ücretsiz bir festivaldir . Halka tamamen açık olduğundan fiesta’ya katılmak için bilet almanıza gerek yoktur.

Barcelona Festa Major de Gracia Festivali’ne gitmek için metro istasyonlarından Fontana (Yeşil Hat L3) kullanarak gracia ulaşabilirsiniz.

 

15-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında görüşmek dileğiyle.

Fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Detaylar

Başlangıç:
Ağustos 15 @ 08:00
Bitiş:
Ağustos 21 @ 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,

Mekan

Barselona Gracia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.