Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

2019 Van Shopping Fest ( Van Alışveriş Festivali )

Mart 15 - Mart 29

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Van Shopping Fest için geri sayım başladı. 15-29 Mart tarihleri arasında Van da düzenlecek olan festivale ilgi yoğun.

Van Valiliği’nin ev sahipliğinde  Van Büyükşehir Belediyesi, İpekyolu Belediyesi, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) ve Van Ticaret ve Sanayi Odasının katkılarıyla gerçekleştirilecek olan  ‘Van Shopping Fest’ için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Shopping Fest’in Van’ın ekonomi ve turizmini hareketlendirerek şehre katma değer sağlaması hedeflenmektedir. Ülkelerindeki on üç günlük nevruz tatilini geçirmek için Van’a gelmesi beklenen turistlerin özellikle de  İranlı turistlerin yapacağı alışveriş ile esnafa “can suyu” olacak.  Festival 15 Mart 2019 da yürüyüş kortejiyle başlayacak ve festival kapsamında birçok etkinlikle devam edecektir. Şehre gelen turistleri daha fazla uzun süre Van da tutmak için düzenlenen etkinlikler, eğlence programları ve indirimli alışveriş kampanyaları ile ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Eski Müze Müdürlüğü binasının bulunduğu alanda 15-29 Mart tarihinde yapılacak festivale herkesin davetli olduğu bildirildi.

Detaylar

Başlangıç:
Mart 15
Bitiş:
Mart 29
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
,

Mekan

Van

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.