2018 Zeytinli Rock Festivali

Türkiye’in en büyük müzik festivallerinden  Zeytinli Rock Festivali 2018 tarihleri belli oldu ve festival biletleri ön satışa çıktı. Festival programı ve katılacak müzisyenler belirlendiğinde sayfamızda güncellenecektir.

Efsane festival de bu yıl da yerini alıp, eğlenmeye var mısın ? Cevabın evetse Zeytinli Rock Festivali, Balıkesir  Edremit Akçay Sahili’nde 29-30-31 Ağustos 01-02 Eylül 2017 tarihleri arasında seni bekliyor.

Geçtiğimiz yıllarda birbirinden başarılı yüzlerce ünlü müzisyeni ve 100.000’den fazla müzikseveri buluşturarak efsane bir organizasyona imza atan festival, bu yıl da bomba gibi bir organizasyonla müzikseverlerin karşısına çıkmak için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Milyon Yapım organizasyon ve Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde,Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV medya sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan festival, %100 müzik ve eğlence için bu yıl da kapılarını açmak için sabırsızlanıyor.

Zeytinli Rock Festivalinde bir taraftan müzik ve eğlenceye doyacak bir taraftan da kamplı festival kültürünü yaşayacaksınız.

 

Festival alanına nasıl gideceğim derseniz biraz ulaşımdan bahsedelim.

Karayolu ; Zeytinli’ye istanbul’dan Bursa-Balıkesir-Havran-Edremit üzerinden gidebileceğiniz gibi, Tekirdağ-Çanakkale yolunu da tercih edebilirsiniz. Bu yolun manzarası güzel,trafiği az ve 450 kilometre.

Denizyolu ; İstanbul-Kınalı arası otoyolu kullananlar Tekirdağ’dan Keşan’a sonra da Gelibolu’ya gelecek.Buradan Lapseki veya Eceabat’tan Çanakkale’ye karşıya feribotla geçeceksiniz. Feribotlar saat başı kalkmaktadır. Truva’dan, Edremit Körfezi’ne inerken Zeytinli sizi karşılar.

Otobüs ; Çeşitli otobüs firmalarıyla Zeytinli’ye gidebilirsiniz.Zeytinli’den Edremit’e ve Assos’a sefer yapan minibüsler var.

1. ulaşım : istanbul – bursa – balıkesir – edremit – zeytinli
2. ulaşım : istanbul – keşan – gelibolu – çanakkale – zeytinli
3. ulaşım : istanbul – (feribotla) bandırma – balıkesir – edremit – zeytinli

Akçay’a 2km, Edremit’e 7km mesafede bulunan Zeytinli’ye ilçeden kalkan vasıtalar ile de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Her yıl binlerce yerli ve yabancı müzikseverin katıldığı festivale, bu yıl da ziyaretçi akınının olması bekleniyor. Festival’de görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.