Breaking News

2017 Zeytinli Rock Festivali

Efsane festival de bu yıl da eğlenmeye var mısın ? Cevabın evetse Zeytinli Rock Festivali, Balıkesir  Edremit Dalyan Sahili’nde 24 – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında seni bekliyor.

Geçtiğimiz yıllarda birbirinden başarılı yüzlerce ünlü müzisyeni ve 100.000’den fazla müzikseveri buluşturarak efsane bir organizasyona imza atan festival, bu yıl da bomba gibi bir organizasyonla müzikseverlerin karşısına çıkmak için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Milyon Yapım organizasyon ve Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde,Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV medya sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan festival, %100 müzik ve eğlence için bu yıl da kapılarını açmak için sabırsızlanıyor.

24 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak ve 27 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek olan festivalin indirimli biletleri satışa çıktı. Festival biletleri normal kombine veya kamp + kombine şeklinde satılacak.  Milyon Yapım’dan müzikseverlere bir de sürpriz var. Kısa bir süre için, Zeytinli Rock Festivali’ne bilet alan müzikseverler, 1 TL ödeyerek kontenjanlarla sınırlı olan  6-7-8-9 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşecek olan 2. Kuşadası Gençlik Festivali biletine sahip olacaklar. 2017 Zeytinli Rock Festivali etkinlik programı ve sanatçı kadrosu, çok yakında müzikseverlerle paylaşılacak.

 

Festival alanına nasıl gideceğim derseniz biraz ulaşımdan bahsedelim.

Karayolu ; Zeytinli’ye istanbul’dan Bursa-Balıkesir-Havran-Edremit üzerinden gidebileceğiniz gibi, Tekirdağ-Çanakkale yolunu da tercih edebilirsiniz. Bu yolun manzarası güzel,trafiği az ve 450 kilometre.

Denizyolu ; İstanbul-Kınalı arası otoyolu kullananlar Tekirdağ’dan Keşan’a sonra da Gelibolu’ya gelecek.Buradan Lapseki veya Eceabat’tan Çanakkale’ye karşıya feribotla geçeceksiniz. Feribotlar saat başı kalkmaktadır. Truva’dan, Edremit Körfezi’ne inerken Zeytinli sizi karşılar.

Otobüs ; Çeşitli otobüs firmalarıyla Zeytinli’ye gidebilirsiniz.Zeytinli’den Edremit’e ve Assos’a sefer yapan minibüsler var.

1. ulaşım : istanbul – bursa – balıkesir – edremit – zeytinli
2. ulaşım : istanbul – keşan – gelibolu – çanakkale – zeytinli
3. ulaşım : istanbul – (feribotla) bandırma – balıkesir – edremit – zeytinli

Akçay’a 2km, Edremit’e 7km mesafede bulunan Zeytinli’ye ilçeden kalkan vasıtalar ile de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Her yıl binlerce yerli ve yabancı müzikseverin katıldığı festivale, bu yıl da ziyaretçi akınının olması bekleniyor. Festival’de görüşmek dileğiyle.

Fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.